Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy

  • 34 м²

Гості можуть зупинитися в Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy Warsaw під час відвідування району Вола в Варшаві.

Для вашого комфорту в апартаментах передбачені душ і пральна машина.

Гості мають можливість самостійно готувати їжу на повністю обладнаній кухні, обладнаній посудомийною машиною і духовкою.

На відстані 10 хвилин їзди автомобілем від апартаментів знаходиться Колона короля Сигізмунда, а залізничний вокзал, Warszawa Wola, за 5 хвилини пішки. Найближча автобусна зупинка PKP Wola 01 знаходиться за 350 метрів, а Президентський палац у Варшаві - на відстані 15 хвилин їзди машиною. Ринкова площа Старого міста Варшави знаходиться на відстані 20 хвилин їзди машиною. Найближча до Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy станція метро Плоцька знаходиться за 10 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy Варшава
Family Apartment With Homely Atmosphere And Excellent For Remote Working By Noclegi Renters
Ціна лише для моб. пристроїв

Family Apartment With Homely Atmosphere And Excellent For Remote Working By Noclegi Renters

10
Чудово 1 відгук
343 м від помешкання
Exclusive Apartments On Kasprzaka Street - Warsaw Wola
Ціна лише для моб. пристроїв

Exclusive Apartments On Kasprzaka Street - Warsaw Wola

9.2
Блискуче 46 відгуків
461 м від помешкання
USD 184 USD 166
за ніч
Kasprzaka 29 I Wola Tower I Apartament Rodzinny I By Perfect Apart
Ціна лише для моб. пристроїв

Kasprzaka 29 I Wola Tower I Apartament Rodzinny I By Perfect Apart

8.8
Відмінно 27 відгуків
510 м від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • У Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy можна розмістити домашніх тварин?
      У Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy є кухня?
      В квартирі Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з електрочайником, посудомийною машиною і холодильником.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Warszawa Wola розташований неподалік цієї квартири.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Wola Studio - Expo Xxi, Metro Nearby - By Rentujemy Варшава
    100% перевірені відгуки

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити